Dzianinowy garnitur ze spódnicą i topem

Materiał:

Trwały elastyczny materiał, doskonale zachowujący kolor i wygląd. Dodanie nylonu i poliestru pozwala zachować właściwości tkaniny, uczynić rzecz bardziej elastyczną, elastyczną i wygodną w noszeniu. Materiał mieszany z wiskozy i poliestru jest aktywnie wykorzystywany przez światowe domy mody, takie jak: VALENTINO, Balenciaga, Maison Margiela, Off-White i Vetements.

Skład: 50% wiskoza, 30% poliester, 20% nylon.

Zalecenia dotyczące opieki:

Produkty z tego materiału są bezpretensjonalne w pielęgnacji, zaleca się ich mycie w temperaturze 40 ° C. pożądane jest suszenie w pozycji poziomej, po uprzednim wyprostowaniu. Zalecamy Prasowanie produktu w temperaturze do 130 °C w trybie „jedwab” lub „syntetyk”. Prasuj od spodu, aby żelazko nie pozostawiało błyszczących śladów na ubraniach.

Opis:

„Na spacer załóż garnitur z długim płaszczem i modnymi botkami w stylu western. Aby uzyskać łuk biurowy, połącz top ze spodniami Palazzo i klasycznymi łodziami”.

Vogue nazwał falbany na ramionach jednym z głównych trendów sezonu FW’19. Projektanci oferują trend w praktycznej interpretacji – w postaci garnituru ze spódnicą i Crop topem. Top i spódnica mogą być noszone razem jako garnitur, lub oddzielnie, łącząc z rzeczy z szafy. Dzięki długości midi spódnica idealnie pasuje do każdego wzrostu, a dekolt „kwadrat” optycznie wydłuża szyję.

Szczegół:

  • Falbany na rękawach-trend sezonu FW ‚ 19 według Vogue;
  • Elementy garnituru można nosić osobno, tworząc różnorodne obrazy;
  • Spódnica midi będzie pasować do dziewcząt o dowolnej wysokości;
  • Kwadratowy dekolt zwraca uwagę na dekolt.

Zawiera: 50% wiskoza, 30% poliester, 20% nylon-odporna na ścieranie i przyjemna dla ciała tkanina.